Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Zhengzhou KeHui Technology Co., Ltd.
Ana sayfa

Zhengzhou KeHui Technology Co., Ltd. Fabrika turu

Çin Zhengzhou KeHui Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Zhengzhou KeHui Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Muhammed, imza töreninde Kehui Teknoloji'nin teknik gücüne olan onayını ve güvenini ifade etti ve son 23 yılda Kehui Teknoloji'nin gelişimine büyük ilgi gösterdi. Üreticiyi akıllıca yenilemeye ve yenilemeye kararlılıkla belirtti.

—— Muhammed

Tavsiye iyi. Resepsiyon profesyoneldir. Demo eğitimi de çok harika. Makineyi aldıktan sonra daha fazla çevrimiçi eğitim diliyorum.

—— James

İyi ambalaj, alınan ürün iyi.

—— Abby

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4
Zhengzhou KeHui Technology Co., Ltd. Zhengzhou KeHui Technology Co., Ltd. Zhengzhou KeHui Technology Co., Ltd. Zhengzhou KeHui Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Zhengzhou KeHui Technology Co., Ltd. Zhengzhou KeHui Technology Co., Ltd. Zhengzhou KeHui Technology Co., Ltd. Zhengzhou KeHui Technology Co., Ltd. Zhengzhou KeHui Technology Co., Ltd.

1 2 3 4
Zhengzhou KeHui Technology Co., Ltd. Zhengzhou KeHui Technology Co., Ltd. Zhengzhou KeHui Technology Co., Ltd. Zhengzhou KeHui Technology Co., Ltd.

 • Üretim hattı
  Kehui Technology Co, Ltd 1996 yılında , Zhengzhou, Henan Eyaleti, 300'den fazla personel ile bulundu. Kehui Technology, akıllı kaynak tesislerinde profesyonel bir entegre proje çözümü tedarikçisidir. Tüm makineler, ihraç standart ile kaliteli.

  Kehui Teknoloji hızlı gelişme ile, Zhengzhou, Henan Prov., Shiyan Hubei Prov., Shenzhen Özel Ekonomik Bölgesi ve Jiangsu, Nanjing Prov, toplam 26.000 m2, dört üretim bodrumları kurulmuştur.

  Bağımsız inovasyon konusunda ısrar etmek, Kehui Technology'nin sürdürülebilir gelişiminin tükenmez bir kaynağıdır. Endüstriyel otomasyon işleme ekipmanlarını araştırmak ve geliştirmek için 23 yıllık zengin deneyime sahip olan Kehui Technology, müşterilerimiz için bir dizi kişiselleştirilmiş endüstriyel otomasyon çözümleri yaratmaya isteklidir!

 • OEM / ODM
  Kehui Teknoloji, ileri üretim yönetimine sahiptir ve her türlü endüstriyel otomasyon için teknik yenilikler yapmaya devam etmektedir. Biz de sağlayabilir OEM / ODM hizmeti, hoşgeldiniz soruşturma!

 • Ar-Ge
  70'den fazla tasarımcı, BIW kaynak tesisi, otomobil gövde yedek parça fabrikası, robot kaynak sistemi, otomobil gövdesi yedek parçaları kaynağı için fikstür testi, otomobil uzunlamasına kiriş, şasi, gösterge çerçevesi kaynak armatürü ve üretimi gibi standart projeler için zengin tasarım deneyimine sahiptir. hat, araba koltuğu kaynağı, montaj, devreye alma, üretim hattı testi ve diğer standart dışı ekipmanlar.

İletişim bilgileri
Zhengzhou KeHui Technology Co., Ltd.

Tel: 86--19939283994

Faks: 86-371-5657-6016

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)