Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Zhengzhou KeHui Technology Co., Ltd.
Ana sayfa

Zhengzhou KeHui Technology Co., Ltd.

Çin Zhengzhou KeHui Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Zhengzhou KeHui Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Muhammed, imza töreninde Kehui Teknoloji'nin teknik gücüne olan onayını ve güvenini ifade etti ve son 23 yılda Kehui Teknoloji'nin gelişimine büyük ilgi gösterdi. Üreticiyi akıllıca yenilemeye ve yenilemeye kararlılıkla belirtti.

—— Muhammed

Tavsiye iyi. Resepsiyon profesyoneldir. Demo eğitimi de çok harika. Makineyi aldıktan sonra daha fazla çevrimiçi eğitim diliyorum.

—— James

İyi ambalaj, alınan ürün iyi.

—— Abby

Ben sohbet şimdi

Zhengzhou KeHui Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Zhengzhou KeHui Technology Co., Ltd. Zhengzhou KeHui Technology Co., Ltd. Zhengzhou KeHui Technology Co., Ltd. Zhengzhou KeHui Technology Co., Ltd. Zhengzhou KeHui Technology Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : kehui
No. Çalışanları : 500~1000
Yıllık satış : 45,000,000-50,000,000
Yıl kurulan : 1996
İhracat p.c : 80% - 90%
Kehui Technology Co, Ltd Çin "Merkez Şehir" bulunan Zhengzhou City - akıllı kaynak fabrikasında profesyonel bir entegre proje çözümü tedarikçisi konumundadır. 1996'dan beri, çeşitli akıllı kaynakların geliştirilmesi ve üretilmesine odaklanmıştır .

1996'dan beri akıllı kaynak konusunda 23 yıllık teknoloji birikimi. İstihbarat üretiminin özü olarak ana kaynak teknolojisine sahibiz, aynı zamanda sektördeki en verimli ve en önemli boğaz noktasıdır.

Ürünlerimiz: Robot Üretim Hattı, Otomatik Kaynak Üretim Hattı, Robotik Otomasyon Sistemleri, Otomotiv Endüstrisinde Robotlar, Robotik Kaynak Sistemleri, Otomatik Kaynak Sistemleri, Otomatik Depo Çözümleri, Kazan Robotik Kaynak Sistemleri, Çerçeve Yapısı Otomatik Kaynak Sistemleri, Robotik Kovalar Temiz Paletleme Sistemi

Kehui Technology Co, Ltd Çin'de dört üretim bodrumları, toplam 26000 m2, Her bodrum işçileri deneyimli, teknik programlama, site inşaat, üretim, teknik destek, kurulum, devreye alma ve sistem entegrasyonu yeteneğine sahiptir. Dahası, paylaşım kaynağı ve iyi işbirliği büyük projeyi güçlü bir şekilde destekleyebilir.

Kehui Technology Co, Ltd 5 set CNC işleme merkezi, 20 setleri NC miller , 10 setleri NC ter, 20 tel kesici ve 5 set işleme merkezi veya diğer NC ekipmanları gibi, otomobil kaynak ekipmanları doğruluğu karşılamak için işleme ekipmanları çeşit sahibi. Denetim ekipmanları, 1 set lazer izci ve 5 takım FARO üç koordinat ölçüm makinesi, işleme verimliliği ve ekipman hassasiyetini garanti eder.

Kaliteli ürün performansı ve iyi bir üne sahip olan ürünlerimiz, Çin'de sadece başarılı satışlar değil, aynı zamanda dünyadaki 120'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmiştir: Almanya, Japonya, İtalya, Rusya, Japonya, Güney Kore, Türkiye, Brezilya , Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve diğer ülkeler, ürünler büyük bir karşılama ve övgü tabidir.

Amacımız basit: en iyi makineleri en iyi fiyatlarla satmak ve endüstri lideri müşteri hizmetleri sunmak. Her bir müşterimizi bizzat tanıyoruz ve başkalarının hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için işimizin en değerli bölümünü nasıl keşfedeceğimizi biliyoruz.
Endüstriyel otomasyon ekipmanlarımız hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Sorularınızı bekliyoruz ve sizinle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.
İletişim bilgileri
Zhengzhou KeHui Technology Co., Ltd.

Tel: 86--19939283994

Faks: 86-371-5657-6016

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)